Wynajem krótkoterminowy samochodów

Najem krótkoterminowy samochodówNiespodziewana awaria, konieczność oddania samochodu do warsztatu mechanicznego, czy też oczekiwanie na dostarczenie zakupionego auta do salonu to najczęstsze powody, kiedy wynajem krótkoterminowy samochodów jest wręcz niezbędny.

Z oferty tej korzystamy również, wybierając się na wakacje, chcąc zapewnić sobie mobilność i niezależność na miejscu. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest wynajem krótkoterminowy samochodów dla osób fizycznych, który prowadzi nasza firma.

Wynajem samochodów dla firm

Wynajem samochodów jest usługą powszechną wśród osób fizycznych, ale także przedsiębiorców. Wybierając się do stolicy w celu załatwienia spraw biznesowych, warto wykorzystać najem krótkoterminowy aut, aby poruszać się po mieście sprawnie i umożliwić sobie pełną niezależność od środków komunikacji publicznej.

Klientom proponujemy wynajęcie samochodu z czterech klas: B, C, D i premium. Auta różnią się wielkością, wyposażeniem, ale również ceną. Dlatego też każdy Klient może dopasować odpowiedni pojazd do swoich potrzeb oraz budżetu. Krótkoterminowy wynajem samochodów jest także opcją dla przedsiębiorców, którzy potrzebują samochodu na kilka dni. Często dzieje się tak w sytuacji, kiedy auto firmowe znajduje się w serwisie lub też jest wykorzystywane w danym momencie do innych celów.

Wynajem krótkoterminowy aut dla osób fizycznych

Oferujemy także wynajem krótkoterminowy aut dla osób fizycznych. Dzięki rozbudowanej flocie możemy zaproponować Klientom wiele rozwiązań, które spełnią ich oczekiwania. Możliwe jest odebranie i zwrócenie samochodu w naszej siedzibie, ale także w każdym dowolnym miejscu, które ustalimy wcześniej. Pozwala to na wygodne załatwienie wszelkich formalności, a także skorzystanie z auta np. w miejscu zamieszkania.

Najem krótkoterminowy samochodów jest propozycją dla wszystkich, którzy potrzebują auta na kilka dni. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, aby ustalić wszelkie szczegóły wynajmu oraz ustalić jego warunki, w tym miejsce odbioru. Nasze samochody posiadają obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, a także AutoCasco. Samochód jest zawsze zatankowany do pełna i z taką ilością paliwa należy pojazd zwrócić. Wynajem samochodów w Warszawie świadczymy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dzięki temu Klienci mogą elastycznie korzystać z naszej oferty.

 

Auto zastępcze

Zapraszamy do współpracy salony i warsztaty samochodowe oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. Zapewniamy auta zastępcze na czas napraw i nie tylko, również z dowozem samochodu do klienta.

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Miałeś wypadek lub kolizję? Zgłoś się do nas a  zapewnimy Ci auto zastępcze. Bezgotówkowo, z OC sprawcy wypadku. Auto podstawimy pod wybramy przez Ciebie, dogodny adres.

Auto z kierowcą

Oferujemy wynajem auta z zawodowym kierowcą. Jeżeli potrzebujesz dojechać na biznesowe lub prywatne spotkanie w komfortowych warunkach, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Wypożyczalnia samochodów AutoCar24h

Jesteśmy wypożyczalnią całodobową!

Rent Car Warszawa Żoliborz

W Warszawie na Żoliborzu mieści się wypożyczalnia samochodów AutoCar24h. Jeszcze Państwo o tym nie wiecie? A przecież „jak przygoda to tylko w Warszawie...” i to dzięki naszej firmie. „Warszawa da się lubić” – to mało, w Warszawie można się zakochać do utraty tchu. Najpierw trzeba ją jednak poznać. Może zaczniemy właśnie od Żoliborza?

Zobacz również:

ul. Rydygiera 8

01-793 Warszawa

Filia ul. Ruskowy Bród 102E (Białołęka)
03-289 Warszawa
+48 515 552 622
+48 533 644 415
+48 22 299 60 50