Wynajem długoterminowy samochodów

Auto z kierowcąWynajem długoterminowy samochodów to usługa, która adresowana jest zarówno do osób fizycznych, ale również firm. Dzięki możliwości wypożyczenia samochodu na dłuższy okres zyskujemy znaczne oszczędności. W przypadku firm jest to idealny sposób na uzupełnienie floty pojazdów, bez konieczności zakupu nowych aut.

Wynajem samochodów na dłuższy okres możemy zrealizować nawet do trzech lat. Dzięki stałej opłacie, która ustalana jest w umowie, Klient dokładnie wie, jakie koszty poniesie przez okres użytkowania wypożyczonego samochodu.

Wynajem długoterminowy aut

Wynajem długoterminowy aut realizowany jest na rzecz firm, a także osób fizycznych. Dzięki wielu modelom samochodów, które dostępne są w naszej ofercie, Klient może wybrać pojazd najbardziej dopasowany do jego potrzeb. W ten prosty sposób można zbudować w ciągu chwili flotę samochodów firmowych, bez konieczności jednorazowego wydatkowania środków na zakup pojazdów.

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych to także atrakcyjna forma posiadania samochodu, bez inwestycji w zakup pojazdu. Osoby, które przyjeżdżają do kraju na dłuższy czas, mogą skorzystać z tej możliwości, zapewniając sobie mobilność, a także oszczędność. Najem długoterminowy samochodów jest bowiem wersją bardziej ekonomiczną niż wynajem na krótki czas. Możemy skorzystać z obniżonych opłat miesięcznych, a także wielu promocji.

Wynajem samochodów Warszawa

Najem długoterminowy aut możemy zrealizować 7 dni w tygodniu, dzięki ciągłej pracy naszego biura. Oferta obejmująca wynajem samochodów w Warszawie to modele różnych klas, dzięki czemu Klient może dobrać właściwy pojazd do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Proponujemy auta klasy B (Audi A3, Skoda Fabia, Opel Corsa), klasy C (Skoda Rapid, Opel Astra, Ford Focus), klasy D (Audi A4, VW Passat, Skoda Octavia), a także pojazdy premium (Skoda Superb, Audi A6, Mercedes klasy E).

Długoterminowy wynajem samochodów to także bezpieczeństwo. Wszystkie samochody posiadają obowiązkowe ubezpieczenie OC, ale także AutoCasco. Samochody można odebrać i zwrócić w siedzibie naszej firmy, a także w dowolnym, ustalonym wcześniej miejscu.

Auto zastępcze

Zapraszamy do współpracy salony i warsztaty samochodowe oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. Zapewniamy auta zastępcze na czas napraw i nie tylko, również z dowozem samochodu do klienta.

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Miałeś wypadek lub kolizję? Zgłoś się do nas a  zapewnimy Ci auto zastępcze. Bezgotówkowo, z OC sprawcy wypadku. Auto podstawimy pod wybramy przez Ciebie, dogodny adres.

Auto z kierowcą

Oferujemy wynajem auta z zawodowym kierowcą. Jeżeli potrzebujesz dojechać na biznesowe lub prywatne spotkanie w komfortowych warunkach, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Wypożyczalnia samochodów AutoCar24h

Jesteśmy wypożyczalnią całodobową!

Rent Car Warszawa Żoliborz

W Warszawie na Żoliborzu mieści się wypożyczalnia samochodów AutoCar24h. Jeszcze Państwo o tym nie wiecie? A przecież „jak przygoda to tylko w Warszawie...” i to dzięki naszej firmie. „Warszawa da się lubić” – to mało, w Warszawie można się zakochać do utraty tchu. Najpierw trzeba ją jednak poznać. Może zaczniemy właśnie od Żoliborza?

Zobacz również:

ul. Rydygiera 8

01-793 Warszawa

Filia ul. Ruskowy Bród 102E (Białołęka)
03-289 Warszawa
+48 515 552 622
+48 533 644 415
+48 22 299 60 50