Samochód zastępczy z OC sprawcy

Auto z kierowcą

 Wypadek to zdarzenie, które skutecznie uniemożliwia użytkowanie samochodu przez dłuższy czas. Warto pamiętać, iż w razie kolizji nie z naszej winy, można skorzystać z funkcjonalności, jakie daje ubezpieczenie. Samochód z OC sprawcy pozwoli na wypożyczenie auta zastępczego na czas niezbędny na naprawę naszego pojazdu.

Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala na bezgotówkowe rozliczenie najmu samochodu. Wystarczy zgłosić chęć skorzystania z auta zastępczego, a nasi pracownicy podstawią pojazd pod wskazany adres.

Samochód na czas naprawy

Oddając swój pojazd do warsztatu, warto – korzystając z OC sprawcy wypadku – wypożyczyć zastępczy samochód na czas naprawy. To rozwiązanie sprawi, iż będziemy mogli funkcjonować w życiu prywatnym i zawodowym bez większych utrudnień spowodowanych brakiem auta.

Dysponujemy wieloma modelami samochodów. Wszystkie posiadają niezbędne ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej oraz autocasco. Samochód zastępczy można wybrać spośród pojazdów: klasy B (Audi A3, Skoda Fabia, Opel Corsa), klasy C (Skoda Rapid, Opel Astra, Ford Focus), klasy D (Audi A4, VW Passat, Skoda Octavia), a także pojazdów premium (Skoda Superb, Audi A6, Mercedes klasy E). Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy skontaktować się z ubezpieczycielem i uzgodnić warunki najmu i jego finansowania.

Samochód zastępczy Warszawa

Samochód zastępczy w Warszawie podstawimy pod wskazany adres, aby maksymalnie skrócić naszym Klientom procedury wynajmu auta na czas naprawy. Wszelkich formalności dopełniamy z Poszkodowanym u ubezpieczyciela, aby bez utrudnień rozpocząć korzystanie z auta zastępczego.

Samochód zastępczy po wypadku może być użytkowany przez czas wskazany przez ubezpieczyciela. Zwykle jest to pełny okres, w którym nasz pojazd znajduje się w warsztacie. Wszystkie oferowane przez nas samochody przechodzą okresowe kontrole stanu technicznego, dlatego też korzystając z oferty AutoCar24h, mają Państwo pewność, iż dysponują samochodem zastępczym sprawnym i gwarantującym bezpieczną jazdę. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły współpracy.

Auto zastępcze

Zapraszamy do współpracy salony i warsztaty samochodowe oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. Zapewniamy auta zastępcze na czas napraw i nie tylko, również z dowozem samochodu do klienta.

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Miałeś wypadek lub kolizję? Zgłoś się do nas a  zapewnimy Ci auto zastępcze. Bezgotówkowo, z OC sprawcy wypadku. Auto podstawimy pod wybramy przez Ciebie, dogodny adres.

Auto z kierowcą

Oferujemy wynajem auta z zawodowym kierowcą. Jeżeli potrzebujesz dojechać na biznesowe lub prywatne spotkanie w komfortowych warunkach, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Wypożyczalnia samochodów AutoCar24h

Jesteśmy wypożyczalnią całodobową!

Rent Car Warszawa Żoliborz

Naszymi Klientami są osoby fizyczne, które potrzebują samochodu na określony czas, jak również przedsiębiorcy, szukający idealnego rozwiązania na uzupełnienie firmowej floty aut. W tym przypadku najem może obejmować okres nawet trzech lat. Wynajem samochodów w Warszawie realizujemy 7 dni w tygodniu, a nasi pracownicy są dostępni dla Państwa przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa bez kaucji

Nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie oferuje najem bez kaucji. Czyni to ofertę atrakcyjną dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na koszty usługi, jakie należy ponieść już na początku współpracy. Klienci mogą wybrać pojazd spośród kilku klas: B (Audi A3, Skoda Fabia, Opel Corsa), C (Skoda Rapid, Opel Astra, Ford Focus), D (Audi A4, VW Passat, Skoda Octavia), a także auta premium (Skoda Superb, Audi A6, Mercedes klasy E).

Wszystkie pojazdy posiadają niezbędne ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, jak również autocasco. Samochody przechodzą także regularne przeglądy techniczne, co daje gwarancję wypożyczenia pojazdu sprawnego i bezpiecznego.

Wynajem samochodu Warszawa

Wynajem samochodu w Warszawie realizujemy w siedzibie naszej firmy lub innym, ustalonym z Klientem, miejscu. Oferujemy najem na kilka dni lub dłuższy okres, w zależności od Państwa potrzeb. Dla osób poszukujących rozwiązań kompleksowych, w naszej ofercie posiadamy także wypożyczenie samochodu w Warszawie z kierowcą.

To usługa dedykowana tym Klientom, którzy chcą skorzystać z samochodu jedynie w konkretnym celu. Podróż służbowa czy dojazd na wakacje są idealnymi okazjami do wynajęcia auta z doświadczonym kierowcą. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do prowadzenia określonych grup pojazdów, a także niezbędne doświadczenie drogowe, które gwarantuje realizację podróży w sposób komfortowy i bezpieczny.

Zapraszamy do kontaktu. Nasza wypożyczalnia aut w Warszawie zlokalizowana jest przy ul. Rydygiera 8. Aby poznać szczegóły oferty, wystarczy zadzwonić do biura i telefonicznie ustalić zasady wynajmu konkretnego modelu samochodu.

Zobacz również:

ul. Rydygiera 8

01-793 Warszawa

Filia ul. Ruskowy Bród 102E (Białołęka)
03-289 Warszawa
+48 515 552 622
+48 533 644 415
+48 22 299 60 50