Franczyza

Buduj z nami sieć wypożyczalni samochodów

Prowadzenie biznesu to zawsze zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy do współpracy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu.

Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością będzie bardzo pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).

W formularzu kontaktowym prosimy o podanie informacji dotyczących wieku, doświadczenia zawodowego oraz swoich umiejętności. Prosimy również krótko opisać powody, dla których chcesz zająć się właśnie taką formą działalności gospodarczej. Czekamy na Ciebie!

Rent Car Warszawa Żoliborz

W Warszawie na Żoliborzu mieści się wypożyczalnia samochodów AutoCar24h. Jeszcze Państwo o tym nie wiecie? A przecież „jak przygoda to tylko w Warszawie...” i to dzięki naszej firmie. „Warszawa da się lubić” – to mało, w Warszawie można się zakochać do utraty tchu. Najpierw trzeba ją jednak poznać. Może zaczniemy właśnie od Żoliborza?

Zobacz również:

ul. Rydygiera 8

01-793 Warszawa

Filia ul. Ruskowy Bród 102E (Białołęka)
03-289 Warszawa
+48 515 552 622
+48 533 644 415
+48 22 299 60 50