Nasza flota

Wybierz auto na wynajem:

Klasa B

AUDI A3

Cena od 65 PLN

Skoda Fabia

Cena od 65 PLN

Opel Corsa

Cena od 65 PLN

Klasa C

Skoda Rapid

Cena od 78 PLN

Opel Astra

Cena od 78 PLN

Ford Focus

Cena od 78 PLN

Klasa D

Audi A4

Cena od 95 PLN

VW Passat

Cena od 95 PLN

Skoda Octavia

Cena od 95 PLN

Premium

Skoda SuperB

Cena od 170 PLN

Audi A6

Cena od 170 PLN

Mercedes Klasy E

Cena od 170 PLN

PRZEDSTAWIONA OFERTA CENOWA MA CHARAKTER INFORMACYJNY, NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART.66 PAR.1 KODEKSU CYWILNEGO

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wynająć lub oddać samochód w niedzielę?

Tak, pracujemy całodobowo 7 dni w tygodniu również w święta, więc klient może odebrać lub zdać samochód w dogodnym dla niego momencie.

Czy samochód posiada ubezpieczenie Auto Casco?

Tak, wszystkie nasze auta są kompletnie ubezpieczone; polisa zawiera OC, AC i NW jak również Assistance. A w przypadku braku auta zastępczego u ubezpieczyciela AutoCar24h podstawia dla klienta jeden z samochodów ze swojej floty.

Gdzie mogę wynająć samochód?

Samochód bez dodatkowych kosztów można odebrać lub zdać w naszej siedzibie – Warszawa, ul. Rydygiera 8 (teren Instytutu Chemii Przemysłowej) lub Warszawa, Białołęka, ul. Ruskowy Bród 102 E. Auto możemy również podstawić w dowolne miejsce w Warszawie i okolicach za dodatkową opłatą.

Czy przy wypożyczeniu ponoszę koszty paliwa?

Tak, przy wypożyczeniu klient otrzymuje samochód zatankowany do pełna i czysty. I w takim stanie musi go oddać.

Czy można przewozić zwierzęta w wypożyczonym samochodzie?

Za indywidualną zgodą AutoCar24h można w samochodzie przewozić swoje pupile, jednocześnie nie zapominając o odpowiednim zabezpieczeniu wnętrza auta i zwierzęcia.

Rent Car Warszawa Żoliborz

Naszymi Klientami są osoby fizyczne, które potrzebują samochodu na określony czas, jak również przedsiębiorcy, szukający idealnego rozwiązania na uzupełnienie firmowej floty aut. W tym przypadku najem może obejmować okres nawet trzech lat. Wynajem samochodów w Warszawie realizujemy 7 dni w tygodniu, a nasi pracownicy są dostępni dla Państwa przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa bez kaucji

Nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie oferuje najem bez kaucji. Czyni to ofertę atrakcyjną dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na koszty usługi, jakie należy ponieść już na początku współpracy. Klienci mogą wybrać pojazd spośród kilku klas: B (Audi A3, Skoda Fabia, Opel Corsa), C (Skoda Rapid, Opel Astra, Ford Focus), D (Audi A4, VW Passat, Skoda Octavia), a także auta premium (Skoda Superb, Audi A6, Mercedes klasy E).

Wszystkie pojazdy posiadają niezbędne ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, jak również autocasco. Samochody przechodzą także regularne przeglądy techniczne, co daje gwarancję wypożyczenia pojazdu sprawnego i bezpiecznego.

Wynajem samochodu Warszawa

Wynajem samochodu w Warszawie realizujemy w siedzibie naszej firmy lub innym, ustalonym z Klientem, miejscu. Oferujemy najem na kilka dni lub dłuższy okres, w zależności od Państwa potrzeb. Dla osób poszukujących rozwiązań kompleksowych, w naszej ofercie posiadamy także wypożyczenie samochodu w Warszawie z kierowcą.

To usługa dedykowana tym Klientom, którzy chcą skorzystać z samochodu jedynie w konkretnym celu. Podróż służbowa czy dojazd na wakacje są idealnymi okazjami do wynajęcia auta z doświadczonym kierowcą. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do prowadzenia określonych grup pojazdów, a także niezbędne doświadczenie drogowe, które gwarantuje realizację podróży w sposób komfortowy i bezpieczny.

Zapraszamy do kontaktu. Nasza wypożyczalnia aut w Warszawie zlokalizowana jest przy ul. Rydygiera 8. Aby poznać szczegóły oferty, wystarczy zadzwonić do biura i telefonicznie ustalić zasady wynajmu konkretnego modelu samochodu.

Zobacz również:

ul. Rydygiera 8

01-793 Warszawa

Filia ul. Ruskowy Bród 102E (Białołęka)
03-289 Warszawa
+48 515 552 622
+48 533 644 415
+48 22 299 60 50