Auto zastępcze

Auto z kierowcąWynajęcie auta zastępczego najczęściej związane jest z koniecznością zabezpieczenia sobie środka transportu w momencie awarii własnego samochodu, który przez określony czas wyłączony jest z użytkowania. Samochód na czas naprawy jest zatem bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i muszą sprawnie przemieszczać się, nawet w sytuacji, kiedy pozbawione są własnego auta przez kilka lub kilkanaście dni.

Auto zastępcze wykorzystywane jest także w razie kolizji lub wypadku i braku możliwości dalszej eksploatacji samochodu. Wówczas konieczne jest skorzystanie z opcji wynajęcia samochodu zastępczego, którego koszt może być pokryty z ubezpieczenia komunikacyjnego. Współpracujemy z wieloma warsztatami i towarzystwami ubezpieczeniowymi, oferującymi auta zastępcze swoim klientom.

Samochód z dowozem do klienta

Wiedząc, jak trudnym wyzwaniem jest samodzielna organizacja samochodu zastępczego w sytuacji, gdy znajdujemy się w znacznej odległości od pracy lub domu, oferujemy samochód z dowozem do klienta. Warsztaty lub towarzystwa ubezpieczeniowe kontaktują się z naszymi pracownikami, którzy podstawią auto we wskazane miejsce.

Samochód zastępczy będzie służył Klientom do momentu odbioru ich pojazdu z warsztatu. W swojej flocie posiadamy szereg aut, które można wybrać, dopasowując właściwy model do potrzeb i możliwości. Oferujemy bardzo elastyczne warunki wypożyczenia samochodu zastępczego, a współpracę opieramy na umowie, która może być w każdej chwili przedłużona przez Klienta, jeśli zaistnieje potrzeba korzystania z samochodu przed dłuższy czas.

Samochód z OC sprawcy

W razie kolizji lub wypadku proponujemy naszym Klientom samochód z OC sprawcy. Dzięki współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi wszelkie rozliczenia usługi dokonywane są bezgotówkowo, a samochód zostanie podstawiony pod wskazany adres.

W swojej pracy opieramy się przede wszystkim na profesjonalizmie. Naszą flotę stanowią auta serwisowane, których stan techniczny podlega okresowemu monitoringowi. Dbamy także o to, aby poszczególne modele samochodów dostosowane były do różnych potrzeb Klientów, w zakresie wyposażenia, wyposażenia, czy też komfortu jazdy.

Auto zastępcze

Zapraszamy do współpracy salony i warsztaty samochodowe oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. Zapewniamy auta zastępcze na czas napraw i nie tylko, również z dowozem samochodu do klienta.

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Miałeś wypadek lub kolizję? Zgłoś się do nas a  zapewnimy Ci auto zastępcze. Bezgotówkowo, z OC sprawcy wypadku. Auto podstawimy pod wybramy przez Ciebie, dogodny adres.

Auto z kierowcą

Oferujemy wynajem auta z zawodowym kierowcą. Jeżeli potrzebujesz dojechać na biznesowe lub prywatne spotkanie w komfortowych warunkach, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Wypożyczalnia samochodów AutoCar24h

Jesteśmy wypożyczalnią całodobową!

Rent Car Warszawa Żoliborz

W Warszawie na Żoliborzu mieści się wypożyczalnia samochodów AutoCar24h. Jeszcze Państwo o tym nie wiecie? A przecież „jak przygoda to tylko w Warszawie...” i to dzięki naszej firmie. „Warszawa da się lubić” – to mało, w Warszawie można się zakochać do utraty tchu. Najpierw trzeba ją jednak poznać. Może zaczniemy właśnie od Żoliborza?

Zobacz również:

ul. Rydygiera 8

01-793 Warszawa

Filia ul. Ruskowy Bród 102E (Białołęka)
03-289 Warszawa
+48 515 552 622
+48 533 644 415
+48 22 299 60 50