Auto zastępcze

Auto z kierowcąWynajęcie auta zastępczego najczęściej związane jest z koniecznością zabezpieczenia sobie środka transportu w momencie awarii własnego samochodu, który przez określony czas wyłączony jest z użytkowania. Samochód na czas naprawy jest zatem bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i muszą sprawnie przemieszczać się, nawet w sytuacji, kiedy pozbawione są własnego auta przez kilka lub kilkanaście dni.

Auto zastępcze wykorzystywane jest także w razie kolizji lub wypadku i braku możliwości dalszej eksploatacji samochodu. Wówczas konieczne jest skorzystanie z opcji wynajęcia samochodu zastępczego, którego koszt może być pokryty z ubezpieczenia komunikacyjnego. Współpracujemy z wieloma warsztatami i towarzystwami ubezpieczeniowymi, oferującymi auta zastępcze swoim klientom.

Samochód z dowozem do klienta

Wiedząc, jak trudnym wyzwaniem jest samodzielna organizacja samochodu zastępczego w sytuacji, gdy znajdujemy się w znacznej odległości od pracy lub domu, oferujemy samochód z dowozem do klienta. Warsztaty lub towarzystwa ubezpieczeniowe kontaktują się z naszymi pracownikami, którzy podstawią auto we wskazane miejsce.

Samochód zastępczy będzie służył Klientom do momentu odbioru ich pojazdu z warsztatu. W swojej flocie posiadamy szereg aut, które można wybrać, dopasowując właściwy model do potrzeb i możliwości. Oferujemy bardzo elastyczne warunki wypożyczenia samochodu zastępczego, a współpracę opieramy na umowie, która może być w każdej chwili przedłużona przez Klienta, jeśli zaistnieje potrzeba korzystania z samochodu przed dłuższy czas.

Samochód z OC sprawcy

W razie kolizji lub wypadku proponujemy naszym Klientom samochód z OC sprawcy. Dzięki współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi wszelkie rozliczenia usługi dokonywane są bezgotówkowo, a samochód zostanie podstawiony pod wskazany adres.

W swojej pracy opieramy się przede wszystkim na profesjonalizmie. Naszą flotę stanowią auta serwisowane, których stan techniczny podlega okresowemu monitoringowi. Dbamy także o to, aby poszczególne modele samochodów dostosowane były do różnych potrzeb Klientów, w zakresie wyposażenia, wyposażenia, czy też komfortu jazdy.

Auto zastępcze

Zapraszamy do współpracy salony i warsztaty samochodowe oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. Zapewniamy auta zastępcze na czas napraw i nie tylko, również z dowozem samochodu do klienta.

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Miałeś wypadek lub kolizję? Zgłoś się do nas a  zapewnimy Ci auto zastępcze. Bezgotówkowo, z OC sprawcy wypadku. Auto podstawimy pod wybramy przez Ciebie, dogodny adres.

Auto z kierowcą

Oferujemy wynajem auta z zawodowym kierowcą. Jeżeli potrzebujesz dojechać na biznesowe lub prywatne spotkanie w komfortowych warunkach, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Wypożyczalnia samochodów AutoCar24h

Jesteśmy wypożyczalnią całodobową!

Rent Car Warszawa Żoliborz

Naszymi Klientami są osoby fizyczne, które potrzebują samochodu na określony czas, jak również przedsiębiorcy, szukający idealnego rozwiązania na uzupełnienie firmowej floty aut. W tym przypadku najem może obejmować okres nawet trzech lat. Wynajem samochodów w Warszawie realizujemy 7 dni w tygodniu, a nasi pracownicy są dostępni dla Państwa przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa bez kaucji

Nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie oferuje najem bez kaucji. Czyni to ofertę atrakcyjną dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na koszty usługi, jakie należy ponieść już na początku współpracy. Klienci mogą wybrać pojazd spośród kilku klas: B (Audi A3, Skoda Fabia, Opel Corsa), C (Skoda Rapid, Opel Astra, Ford Focus), D (Audi A4, VW Passat, Skoda Octavia), a także auta premium (Skoda Superb, Audi A6, Mercedes klasy E).

Wszystkie pojazdy posiadają niezbędne ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, jak również autocasco. Samochody przechodzą także regularne przeglądy techniczne, co daje gwarancję wypożyczenia pojazdu sprawnego i bezpiecznego.

Wynajem samochodu Warszawa

Wynajem samochodu w Warszawie realizujemy w siedzibie naszej firmy lub innym, ustalonym z Klientem, miejscu. Oferujemy najem na kilka dni lub dłuższy okres, w zależności od Państwa potrzeb. Dla osób poszukujących rozwiązań kompleksowych, w naszej ofercie posiadamy także wypożyczenie samochodu w Warszawie z kierowcą.

To usługa dedykowana tym Klientom, którzy chcą skorzystać z samochodu jedynie w konkretnym celu. Podróż służbowa czy dojazd na wakacje są idealnymi okazjami do wynajęcia auta z doświadczonym kierowcą. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do prowadzenia określonych grup pojazdów, a także niezbędne doświadczenie drogowe, które gwarantuje realizację podróży w sposób komfortowy i bezpieczny.

Zapraszamy do kontaktu. Nasza wypożyczalnia aut w Warszawie zlokalizowana jest przy ul. Rydygiera 8. Aby poznać szczegóły oferty, wystarczy zadzwonić do biura i telefonicznie ustalić zasady wynajmu konkretnego modelu samochodu.

Zobacz również:

ul. Rydygiera 8

01-793 Warszawa

Filia ul. Ruskowy Bród 102E (Białołęka)
03-289 Warszawa
+48 515 552 622
+48 533 644 415
+48 22 299 60 50