Auto z kierowcą

Auto z kierowcąOdpowiadając na potrzeby Klientów, wprowadziliśmy do oferty możliwość wynajęcia auta z kierowcą. Jest to opcja przewidziana dla osób, które chcą dojechać na ważne spotkanie w komfortowych warunkach. Auto z kierowcą to propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm, które poszukują sprawnego transportu na spotkania biznesowe.

Dysponujemy flotą wielu samochodów, których modele Klienci mogą dobrać do swoich potrzeb. Współpracujemy jedynie z kierowcami o dużym doświadczeniu, którzy gwarantują bezpieczne i komfortowe warunki podróżowania.

Wynajem samochodu z kierowcą

Nasza oferta to przede wszystkim wynajem samochodu z kierowcą, z której można skorzystać w każdej sytuacji. Chcąc przemieścić się szybko, w komfortowych warunkach, na spotkanie prywatne lub firmowy lunch, warto skorzystać z naszej propozycji. Wystarczy odpowiednio wcześniej zarezerwować usługę, określić datę, godzinę i miejsce odbioru, a także przewidywany kurs.

Nasze samochody prowadzi zawsze zawodowy kierowca. Są to osoby, które posiadają bardzo duże doświadczenie drogowe, zapewniające bezpieczną podróż. Naszych pracowników cechuje także wysoka kultura osobista oraz rzetelność i punktualność. Wszystkie samochody przechodzą okresowe przeglądy techniczne, co gwarantuje, iż będą Państwo podróżować autem sprawnym i bezpiecznym.

Limuzyna z kierowcą

W naszej flocie posiadamy także samochody kategorii premium. Limuzyna z kierowcą jest częstym wyborem osób, które oczekują wysokiej klasy pojazdu, a także wyjątkowego komfortu podczas podróży. Samochody wyposażone są w dodatkowe udogodnienia, poprawiające wygodę jazdy.

Klienci, którzy decydują się na wynajem auta, określają jedynie miejsce i czas podstawienia samochodu. Nasi kierowcy dojeżdżają na miejsce przed planowaną godziną spotkania, aby terminowo dowieźć pasażerów w umówione miejsce. Odległość, na jaką realizowana jest usługa, nie ma znaczenia. Obsługujemy nawet najdalsze kierunki, co wcześniej szczegółowo uzgadniamy z Klientem. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać szczegółowe informacje i pomoc naszych pracowników w wyborze najwłaściwszego rozwiązania.

 

Auto zastępcze

Zapraszamy do współpracy salony i warsztaty samochodowe oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. Zapewniamy auta zastępcze na czas napraw i nie tylko, również z dowozem samochodu do klienta.

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Miałeś wypadek lub kolizję? Zgłoś się do nas a  zapewnimy Ci auto zastępcze. Bezgotówkowo, z OC sprawcy wypadku. Auto podstawimy pod wybramy przez Ciebie, dogodny adres.

Auto z kierowcą

Oferujemy wynajem auta z zawodowym kierowcą. Jeżeli potrzebujesz dojechać na biznesowe lub prywatne spotkanie w komfortowych warunkach, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Wypożyczalnia samochodów AutoCar24h

Jesteśmy wypożyczalnią całodobową!

Rent Car Warszawa Żoliborz

Naszymi Klientami są osoby fizyczne, które potrzebują samochodu na określony czas, jak również przedsiębiorcy, szukający idealnego rozwiązania na uzupełnienie firmowej floty aut. W tym przypadku najem może obejmować okres nawet trzech lat. Wynajem samochodów w Warszawie realizujemy 7 dni w tygodniu, a nasi pracownicy są dostępni dla Państwa przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa bez kaucji

Nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie oferuje najem bez kaucji. Czyni to ofertę atrakcyjną dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na koszty usługi, jakie należy ponieść już na początku współpracy. Klienci mogą wybrać pojazd spośród kilku klas: B (Audi A3, Skoda Fabia, Opel Corsa), C (Skoda Rapid, Opel Astra, Ford Focus), D (Audi A4, VW Passat, Skoda Octavia), a także auta premium (Skoda Superb, Audi A6, Mercedes klasy E).

Wszystkie pojazdy posiadają niezbędne ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, jak również autocasco. Samochody przechodzą także regularne przeglądy techniczne, co daje gwarancję wypożyczenia pojazdu sprawnego i bezpiecznego.

Wynajem samochodu Warszawa

Wynajem samochodu w Warszawie realizujemy w siedzibie naszej firmy lub innym, ustalonym z Klientem, miejscu. Oferujemy najem na kilka dni lub dłuższy okres, w zależności od Państwa potrzeb. Dla osób poszukujących rozwiązań kompleksowych, w naszej ofercie posiadamy także wypożyczenie samochodu w Warszawie z kierowcą.

To usługa dedykowana tym Klientom, którzy chcą skorzystać z samochodu jedynie w konkretnym celu. Podróż służbowa czy dojazd na wakacje są idealnymi okazjami do wynajęcia auta z doświadczonym kierowcą. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do prowadzenia określonych grup pojazdów, a także niezbędne doświadczenie drogowe, które gwarantuje realizację podróży w sposób komfortowy i bezpieczny.

Zapraszamy do kontaktu. Nasza wypożyczalnia aut w Warszawie zlokalizowana jest przy ul. Rydygiera 8. Aby poznać szczegóły oferty, wystarczy zadzwonić do biura i telefonicznie ustalić zasady wynajmu konkretnego modelu samochodu.

Zobacz również:

ul. Rydygiera 8

01-793 Warszawa

Filia ul. Ruskowy Bród 102E (Białołęka)
03-289 Warszawa
+48 515 552 622
+48 533 644 415
+48 22 299 60 50