Auto z kierowcą

Auto z kierowcąOdpowiadając na potrzeby Klientów, wprowadziliśmy do oferty możliwość wynajęcia auta z kierowcą. Jest to opcja przewidziana dla osób, które chcą dojechać na ważne spotkanie w komfortowych warunkach. Auto z kierowcą to propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm, które poszukują sprawnego transportu na spotkania biznesowe.

Dysponujemy flotą wielu samochodów, których modele Klienci mogą dobrać do swoich potrzeb. Współpracujemy jedynie z kierowcami o dużym doświadczeniu, którzy gwarantują bezpieczne i komfortowe warunki podróżowania.

Wynajem samochodu z kierowcą

Nasza oferta to przede wszystkim wynajem samochodu z kierowcą, z której można skorzystać w każdej sytuacji. Chcąc przemieścić się szybko, w komfortowych warunkach, na spotkanie prywatne lub firmowy lunch, warto skorzystać z naszej propozycji. Wystarczy odpowiednio wcześniej zarezerwować usługę, określić datę, godzinę i miejsce odbioru, a także przewidywany kurs.

Nasze samochody prowadzi zawsze zawodowy kierowca. Są to osoby, które posiadają bardzo duże doświadczenie drogowe, zapewniające bezpieczną podróż. Naszych pracowników cechuje także wysoka kultura osobista oraz rzetelność i punktualność. Wszystkie samochody przechodzą okresowe przeglądy techniczne, co gwarantuje, iż będą Państwo podróżować autem sprawnym i bezpiecznym.

Limuzyna z kierowcą

W naszej flocie posiadamy także samochody kategorii premium. Limuzyna z kierowcą jest częstym wyborem osób, które oczekują wysokiej klasy pojazdu, a także wyjątkowego komfortu podczas podróży. Samochody wyposażone są w dodatkowe udogodnienia, poprawiające wygodę jazdy.

Klienci, którzy decydują się na wynajem auta, określają jedynie miejsce i czas podstawienia samochodu. Nasi kierowcy dojeżdżają na miejsce przed planowaną godziną spotkania, aby terminowo dowieźć pasażerów w umówione miejsce. Odległość, na jaką realizowana jest usługa, nie ma znaczenia. Obsługujemy nawet najdalsze kierunki, co wcześniej szczegółowo uzgadniamy z Klientem. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać szczegółowe informacje i pomoc naszych pracowników w wyborze najwłaściwszego rozwiązania.

 

Auto zastępcze

Zapraszamy do współpracy salony i warsztaty samochodowe oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. Zapewniamy auta zastępcze na czas napraw i nie tylko, również z dowozem samochodu do klienta.

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Miałeś wypadek lub kolizję? Zgłoś się do nas a  zapewnimy Ci auto zastępcze. Bezgotówkowo, z OC sprawcy wypadku. Auto podstawimy pod wybramy przez Ciebie, dogodny adres.

Auto z kierowcą

Oferujemy wynajem auta z zawodowym kierowcą. Jeżeli potrzebujesz dojechać na biznesowe lub prywatne spotkanie w komfortowych warunkach, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Wypożyczalnia samochodów AutoCar24h

Jesteśmy wypożyczalnią całodobową!

Rent Car Warszawa Żoliborz

W Warszawie na Żoliborzu mieści się wypożyczalnia samochodów AutoCar24h. Jeszcze Państwo o tym nie wiecie? A przecież „jak przygoda to tylko w Warszawie...” i to dzięki naszej firmie. „Warszawa da się lubić” – to mało, w Warszawie można się zakochać do utraty tchu. Najpierw trzeba ją jednak poznać. Może zaczniemy właśnie od Żoliborza?

Zobacz również:

ul. Rydygiera 8

01-793 Warszawa

Filia ul. Ruskowy Bród 102E (Białołęka)
03-289 Warszawa
+48 515 552 622
+48 533 644 415
+48 22 299 60 50